| İsim | yüksek basınçlı hava regülatörü |
|---|---|
| maksimum basınç | 2,5 MPa |
| renk | Siyah |
| Ölçer | Olmadan |
| Bağlantı noktası boyutu | M5~G1" |
| İsim | pnömatik regülatör |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| maksimum basınç | 1,5 MPa |
| Topuz | Siyah |
| Sıcaklık aralığı | 5-60 ℃ |
| Adı | Kompresör hava regülatörü |
|---|---|
| Max basıncı | 1.5 Mpa |
| renk | Beyaz |
| Sıcaklık aralı ** ı | 5-60 ℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
| Tip | HLP506 |
|---|---|
| Malzeme | Plastik + Pirinç |
| paket | Kutu |
| Renk | Beyaz |
| İsim | Basınç anahtarı |
| İsim | pnömatik akış kontrol valfi |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Basınç Aralığı | 0~0.95Mpa |
| Sıcaklık aralığı | 0~60°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8"~G1/2" |