| İsim | Mekanik Hava Valfi |
|---|---|
| Çalışma ortamı | 40 Mikron Filtrelenmiş Hava |
| Basınç Aralığı | 0~0.8Mpa |
| Sıcaklık aralığı | 0~60°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8",G1/4" |
| İsim | mekanik pnömatik valf |
|---|---|
| renk | Kırmızı, Siyah, Yeşil |
| Basınç Aralığı | 0~0.8Mpa |
| Sıcaklık aralığı | 0~60°C |
| düğme tipi | Seçici/Kilitli/Plat Yuvarlak/Makara Düğmesi |
| İsim | elle çalıştırılan hava valfi |
|---|---|
| Çalışma ortamı | 40 Mikron Filtrelenmiş Hava |
| Basınç Aralığı | 0~0.8Mpa |
| Sıcaklık aralığı | 0~60°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8",G1/4" |
| İsim | elle çalıştırılan hava valfi |
|---|---|
| Çalışma ortamı | 40 Mikron Filtrelenmiş Hava |
| Basınç Aralığı | 0~0.8Mpa |
| Sıcaklık aralığı | ~60°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8",G1/4" |