| İsim | düz vibratör |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum |
| Kuvvet | 12~2740N |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/8" 1/4" |
| Sıklık | 10 ~ 60 kez / dak |
| Malzeme | Ekstrüde Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| frekans | 6 Bar'da 43-146cycles/Dakika |
| İsim | top vibratör |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/8" ,1/4",3/8' |
| Max. Maks. Temp. Sıcaklık | 200°C |
| İsim | pistonlu vibratör |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum+bronz |
| Titreşim | ayarlanmış |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/8" 1/4" 3/8" |
| Sıklık | 10 ~ 60 kez / dak |
| İsim | pistonlu vibratör |
|---|---|
| Ağırlık | 0.9~4.5kg |
| Renk | siyah |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/4" |
| Sıklık | 10 ~ 60 kez / dak |
| İsim | pistonlu vibratör |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum+bronz |
| Uzunluk | 81~109mm |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/8" 1/4" |
| Sıklık | 10 ~ 60 kez / dak |