| İsim | pnömatik akış kontrol valfi |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Basınç Aralığı | 0~0.95Mpa |
| Sıcaklık aralığı | 0~60°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8"~G1/2" |
| Adı | Hava akış kontrol valfi |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava |
| Basınç aralığı | 0 ° 0.95MPa |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Kod | YENİDEN |
| İsim | pnömatik egzoz valfi |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Basınç Aralığı | 0~0.8Mpa |
| Sıcaklık aralığı | 0~60°C |
| renk | Siyah gümüş |
| Malzeme | Pirinç nikel plaka + plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ~ 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Malzeme | Pirinç nikel plaka + plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ~ 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Malzeme | Pirinç nikel plaka + plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ~ 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Adı | Hava gaz kelebeği |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ~ 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Malzeme | Pirinç Nikel Levha + Plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ° 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Malzeme | Pirinç nikel plaka + plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ~ 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |
| Malzeme | Pirinç nikel plaka + plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava, Vakum |
| renk | SİYAH/BEYAZ |
| Basınç | 0 ~ 10.20Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-60 ℃ |