| İsim | paslanmaz çelik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | paslanmaz çelik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| büyük harf | SS304 |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/G1/8" |
| İsim | Plastik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Kapak malzemesi | Plastik |
| Renk | Beyaz |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| İsim | paslanmaz çelik pnömatik silindir |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| maksimum basınç | 1.05MPA |
| Sıcaklık aralığı | -10-70 ℃ |
| Hız sınırı | 50~750 mm/sn |
| İsim | çift etkili pnömatik silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| delik | 20mm~40mm |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| İsim | paslanmaz çelik pnömatik silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Malzeme | SS304 |
| Arka kapak tipi | n/m,cm,u |
| Sıcaklık aralığı | -5-70℃ |
| İsim | küçük hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Kapak malzemesi | Pirinç |
| Namlu Malzemesi | SS304 |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | çift etkili hidrolik silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| İsim | SIJ Silindir |
| Basınç aralığı | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | çift çubuklu hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |