| Adı | Solenoid hava valfı |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava |
| Sıcaklık aralı ** ı | 5 ~ 50℃ |
| vücut | Döküm |
| Güç tüketimi | AC: 6 / 4.9VA DC: 2.5W |
| Adı | Pnömatik hava valfi |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava / su / yağ |
| Max basıncı | 1.05MPa |
| Basınç aralığı | 0 ° 0.7Mpa |
| Sıcaklık aralı ** ı | -5 ~ 80 ℃ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç | DC: 2.8W AC: 2.8VA |
| Çalışma voltajı | AC, DC |
| Sınıf koruyun | IF65 |
| Sıcaklık aralı ** ı | -30 ~ 70 ℃ |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Bağlayıcı | Klemens ve Grommet |
| Arayüz iş parçacığı | G1/8 "G1/4" |
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
| Port sayısı | 3 port |
|---|---|
| Histerezis hatası | % 1 |
| Pozisyon sayısı | 2 pozisyon |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
|---|---|
| Uygulanabilir medya | LPG'li, CNG'li |
| Yapı | Kontrol |
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Oyunculuk türü | Tek / çift |
| Montaj Tipi | Din Demiryolu Montajı |
|---|---|
| Uygulanabilir medya | LPG'li, CNG'li |
| Bağlayıcı | Klemens ve Grommet |
| Port sayısı | 3 port |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
| Port sayısı | 3 port |
|---|---|
| Bağlayıcı | Klemens ve Grommet |
| Pozisyon sayısı | 2 pozisyon |
| Hava kaynağı arayüzü | G1/4 |
| Konu Türü | G |
| Uygulanabilir medya | LPG'li, CNG'li |
|---|---|
| Port sayısı | 3 port |
| Histerezis hatası | % 1 |
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Yapı | Kontrol |
| Konu Türü | G |