| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | Pnömatik Solenoid Valf |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | darbe solenoid valfı |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | darbe solenoid valfı |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | Pnömatik Solenoid Valf |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | darbe solenoid valfı |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Yapı | Kontrol |
| Konu Türü | G |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | pnömatik diyafram valfi |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Orta | Kuru Temizleme Basınçlı Hava |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | diyafram darbe valfi |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | Solenoid Darbe Vana |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | toz toplama valfi |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Orta | Kuru Temizleme Basınçlı Hava |