| Port sayısı | 3 port |
|---|---|
| Histerezis hatası | % 1 |
| Pozisyon sayısı | 2 pozisyon |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
| Oyunculuk türü | Tek / çift |
|---|---|
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Histerezis hatası | % 1 |
| Hava kaynağı arayüzü | G1/4 |
| Arayüz iş parçacığı | G1/8 "G1/4" |
| Arayüz iş parçacığı | G1/8 "G1/4" |
|---|---|
| Pozisyon sayısı | 2 pozisyon |
| Histerezis hatası | % 1 |
| Port sayısı | 3 port |
| Konu Türü | G |
| Uygulanabilir medya | LPG'li, CNG'li |
|---|---|
| Port sayısı | 3 port |
| Histerezis hatası | % 1 |
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | diyafram solenoid valfı |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| İsim | Pnömatik Solenoid Valf |
| Çalışma Basıncı | 0,3~0,8 MPa |
| Bağıl nem | ≤85% |
| Sıcaklık aralığı | -5~55°C |
| Port sayısı | 3 port |
|---|---|
| Bağlayıcı | Klemens ve Grommet |
| Pozisyon sayısı | 2 pozisyon |
| Hava kaynağı arayüzü | G1/4 |
| Konu Türü | G |
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
|---|---|
| Uygulanabilir medya | LPG'li, CNG'li |
| Yapı | Kontrol |
| Basınç ölçüm aralığı | 10 Mbar...250 Bar |
| Oyunculuk türü | Tek / çift |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Bağlayıcı | Klemens ve Grommet |
| Arayüz iş parçacığı | G1/8 "G1/4" |
| Çıkış | 0.02-0.1mpa (0.04-0.02mpa) |
| Montaj Tipi | Din Demiryolu Montajı |
|---|---|
| Uygulanabilir medya | LPG'li, CNG'li |
| Bağlayıcı | Klemens ve Grommet |
| Port sayısı | 3 port |
| Limanlar | G1/8 - G1/4 |