| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| İsim | küçük hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Kapak malzemesi | Pirinç |
| Namlu Malzemesi | SS304 |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | pnömatik silindir kiti |
|---|---|
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Malzeme | SS304 |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/G1/8" |
| Ürün adı | PHS BALIK GÖZÜ |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Türü | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Adı | Hava Silindir Aksesuarları |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| İsim | paslanmaz çelik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | pnömatik kompakt silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Hareket Modeli | Çift/Tek oyunculuk |
| İplik | İç/Dış |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8~G3/8" |
| İsim | Plastik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Kapak malzemesi | Plastik |
| Renk | Beyaz |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| İsim | Alüminyum Alaşımlı Silindir |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| mıknatıs | XYC-03R mıknatıs |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İsim | mikro pnömatik silindir |
| İnme | Kısa |
| Bağlantı noktası boyutu | M5 |
| delik | 3mm |