| İsim | mikro hava silindiri |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| kafalar | iki üç |
| Şekil | Meydan |
| üzerinde kullanıldı | Çorap Örme Makinaları |
| İsim | kompakt hava silindirleri |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Tipi | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| İsim | kompakt hava silindirleri |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Tasarım Türü | Özel |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/4" |
| Düzeltme Türü | flanşlı |
| İsim | ikiz çubuk silindir |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | ADVU kompakt silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Sağlanan Basınç | 1.5MPa |
| Sıcaklık aralığı | -20-80℃ |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/G1/4" |
| Adı | DNC çift etkili silindir |
|---|---|
| Min. Min. Pressure Basınç | 0.1Mpa |
| Maks. Basınç | 1.0 MPa |
| Sıcaklık aralığı | -5-70°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8"~G1/2" |
| Adı | SI Silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç aralığı | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |