| Ürün adı | FA/FB |
|---|---|
| İsim | pnömatik silindir aksesuarları |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Türü | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13,50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Adı | Hava silindiri hortumu |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Ürün adı | SDB |
|---|---|
| İsim | Hava Silindiri Aksesuarları |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13,50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| İsim | manyetik mikro anahtarı |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13,50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Adı | Manyetik Sensör Switch |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Manyetik Sensör Switch |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Orta | Hava |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Adın Adı | Ben stanard ortak |
|---|---|
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Hız aralığı | 50 ~ 800 mm / s |
| Arabellek Türü | Conta Tamponu / Ayarlanabilir Tampon |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8 / G1 / 8 " |
| İsim | çift çubuklu hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| delik | 10~50mm |
| Rulman | kendinden yağlamalı |
| Düzeltme Türü | Yükseklik |