| Ürün adı | TC - M |
|---|---|
| renk | siyah |
| Malzeme | demir |
| Hız aralığı | 50 ~ 800 mm / s |
| Arabellek Türü | Conta Tamponu / Ayarlanabilir Tampon |
| Ürün adı | CB |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Türü | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| İsim | pnömatik kompakt silindir |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Tipi | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| Ürün adı | ISO-TC |
|---|---|
| İsim | pnömatik silindir aksesuarları |
| Malzeme | alüminyum |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Türü | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| İsim | ikiz çubuk silindir |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Ürün adı | PHS BALIK GÖZÜ |
|---|---|
| Çalışma ortamı | hava |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Türü | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| İsim | pnömatik silindir aksesuarları |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13,50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Adı | Hava Silindir Aksesuarları |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Adı | DNC çift etkili silindir |
|---|---|
| Min. Min. Pressure Basınç | 0.1Mpa |
| Maks. Basınç | 1.0 MPa |
| Sıcaklık aralığı | -5-70°C |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8"~G1/2" |
| İsim | pnömatik çift etkili silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Min. baskı yapmak | 0.1MPa |
| Max. Maks. Pressure Baskı yapmak | 1.0MPa |
| Sıcaklık aralığı | -5-70℃ |