| İsim | ADVU kompakt silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Sağlanan Basınç | 1.5MPa |
| Sıcaklık aralığı | -20-80℃ |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/G1/4" |
| İsim | pnömatik kompakt silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Hareket Modeli | Çift/Tek oyunculuk |
| İplik | İç/Dış |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8~G3/8" |
| İsim | çift çubuk uçlu hava silindiri |
|---|---|
| Baskı yapmak | 10.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Hız sınırı | 50~400mm/sn |
| Çalışma Ortamı | Hava |
| İsim | Döner Tabla Silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Malzeme | SS304 |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8" |
| İsim | küçük hava silindiri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| delik | fındıklı iplik |
| Düzeltme Türü | Ayarlanabilir |
| İsim | kompakt hava silindirleri |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Tasarım Türü | Özel |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/4" |
| Düzeltme Türü | flanşlı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Adı | Hidrolik piston kolu |
| Çalışma basıncı | 1-9.0Kgf / cm² |
| Basınç | 13.50Kgf / cm² |
| Sıcaklık aralı ** ı | 0-70 ℃ |
| Adı | SI Silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç aralığı | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| İsim | SI Silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | siyah |
| Basınç aralığı | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | Pnömatik Tutucu |
|---|---|
| Max. Maks. Pressure Baskı yapmak | 0.7MPa |
| Sıcaklık aralığı | -10-60℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| Tampon Tipi | Conta Tamponu/Ayarlanabilir Tampon |