| İsim | küçük hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Kapak malzemesi | Pirinç |
| Namlu Malzemesi | SS304 |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | paslanmaz çelik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| büyük harf | SS304 |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/G1/8" |
| İsim | paslanmaz çelik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Tampon Tipi | Dış Tampon |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Tip | Çift şaft |
| İsim | Döner Tabla Silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava (yağsız) |
| maksimum basınç | 1 MPa |
| Maksimum Dönüş Açısı | 190° |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/RC1/8" |
| Ürün adı | ISO-Y |
|---|---|
| Adı | Y tipi ortak |
| Hız aralığı | 50 ~ 800 mm / s |
| Arabellek Türü | Conta Tamponu / Ayarlanabilir Tampon |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8 / G1 / 8 " |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| İsim | Mini SİLİNDİR |
| Renk | siyah + gümüş |
| Tampon Tipi | Tampon olmadan |
| İsim | Mini SİLİNDİR |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Malzeme | Alüminyum |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Bağlantı noktası boyutu | G1/8 |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| maksimum basınç | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İplik | susturucu ile |
| İsim | pnömatik standart silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç aralığı | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Tampon Tipi | Ayarlanabilir Tampon |
| İsim | paslanmaz çelik hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |