| İsim | çift etkili silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| İsim | DNC silindir kiti |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| ADEDI | 10 parça |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| delik | 32mm~320mm |
| İsim | çift çubuklu hava silindiri |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | paslanmaz çelik mini silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| İsim | çift etkili silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Baskı yapmak | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |
| Hız sınırı | 50~800 mm/sn |
| İsim | çift etkili çift çubuk silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| çalışma basıncı | 1-9.0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 10.50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | -5-70℃ |
| İsim | paslanmaz çelik pnömatik silindir |
|---|---|
| Çalışma Ortamı | Hava |
| Malzeme | SS304 |
| Arka kapak tipi | n/m,cm,u |
| Sıcaklık aralığı | -5-70℃ |
| Ürün adı | M-UJ |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Sabit | Piston kolu |
| Tampon Tipi | Conta Tamponu / Ayarlanabilir Tampon |
| Bağlantı noktası boyutu | M5X0.8/G1/8" |
| Ürün adı | 1 POUND = 0.45 KG |
|---|---|
| İsim | Hava Silindiri Aksesuarları |
| Çalışma Basıncı | 1-9,0Kgf/cm² |
| Baskı yapmak | 13,50Kgf/cm² |
| Sıcaklık aralığı | 0-70 ℃ |
| İsim | çift etkili hidrolik silindir |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| İsim | SIJ Silindir |
| Basınç aralığı | 0.1~0.9MPA |
| Sıcaklık aralığı | 0-70℃ |